Online
a za rozumné
ceny

mob.: +420 603 842 006
info@gift.cz

Vlastní tiskové zázemí

Vlastní tiskové zázemí

Nezřídka se stane, že náš zákazník potřebuje dodat zakázku „na rychlo“, bez vlastního tiskového zázemí by to bylo komplikované a v řadě případech nemožné. Vzhledem k tomu, že vlastníme všechny potřebné tiskové technologie, jsme schopni pružně reagovat na Vaše požadavky. Ať již se bude jednat o tampónový tisk, sítotisk, transferový tisk, výšivku, laser, ražbu a další, jsme připraveni Vám vyjít vstříc.

Díky „vlastnímu tisku“ Vám jsme schopni také lépe poradit s vhodnou technologií potisku, barevností a provedením tisku, případně věc konzultovat přímo s tiskařem.

Nespornou výhodou je, že Vás nelimitujeme minimálním množstvím. Jsme schopni tisknout i malé série.

Proč zvolit právě nás?

Ke každé zakázce a zákazníkovi volíme - osobitý přístup.  Víme, že jedině - rozumná cenová politika, může být základem pro - dlouhodobou spolupráci, na kterou klademe důraz a jsme přesvědčeni, že poměr cena/kvalita/servis je u nás velmi vyvážený. V neposlední řadě, se považujeme za "trhu znalé" a věříme, že Vám dokážeme poradit při hledání vhodného řešení a to nejen pro reklamní předměty z katalogu, ale i pro výrobu dárků na míru, se kterou máme dlouholeté zkušenosti a především pak unikátní zakázkovou výrobu textilu - kde si dovolíme tvrdit, že "boříme omezení katalogového textilu".

Těšíme se na spolupráci s Vámi kolektiv společnosti.

VÍCE O SPOLEČNOSTI

Kontakty

Gift 3D, spol. s r.o.
A. Sochora 1338, 415 01 Teplice

IČO: 28690214
DIČ: CZ28690214

mobil: +420 603 842 006
E-mail: info@gift.cz

 

KONTAKTUJTE NÁS

Copyright © 2013 GIFT 3D, spol. s r.o.

Vytvořila společnost Pro-idea.cz

Obchodní podmínky