Online
a za rozumné
ceny

mob.: +420 603 842 006
info@gift.cz

Online a za rozumné ceny

Online a za rozumné ceny

Náš slogan asi znáte, online se skutečně snažíme být a práci s našimi stránkami pro Vás se snažíme vylepšovat neustále. Ale co ty „rozumné ceny“, jak moc rozumné jsou. Nechceme Vám slibovat, že jsme nebo budeme nejlevnější, protože se vždy může najít řešení levnější a nejlevnější a nejlevnější z nelevnějších. Naše ceny jsou rozumné, protože:

  • Jsou pravidelně porovnávány a aktualizovány a můžeme Vám garantovat, že patří k těm nižším v rámci trhu s reklamními předměty a reklamním textilem.
  • Portfolio naší nabídky tvoříme tak, abychom Vám mohli nabídnout konkurence schopné ceny.
  • Optimalizujeme logistické náklady tak, aby zbytečně neovlivňovali cenu námi nabízených produktů.
  • Vyjednáváme výhodné podmínky s výrobci a dodavateli.
  • V neposlední řadě pak nabízíme akční nabídky, například populární akce 20% zdarma, 10+1 zdarma, potisk se slevou až 50%, akční ceny u vybraných produktů. Ostatně právě nyní máme v akci, či slevě 101 reklamních dárků a textilu.

Proč zvolit právě nás?

Ke každé zakázce a zákazníkovi volíme - osobitý přístup.  Víme, že jedině - rozumná cenová politika, může být základem pro - dlouhodobou spolupráci, na kterou klademe důraz a jsme přesvědčeni, že poměr cena/kvalita/servis je u nás velmi vyvážený. V neposlední řadě, se považujeme za "trhu znalé" a věříme, že Vám dokážeme poradit při hledání vhodného řešení a to nejen pro reklamní předměty z katalogu, ale i pro výrobu dárků na míru, se kterou máme dlouholeté zkušenosti a především pak unikátní zakázkovou výrobu textilu - kde si dovolíme tvrdit, že "boříme omezení katalogového textilu".

Těšíme se na spolupráci s Vámi kolektiv společnosti.

VÍCE O SPOLEČNOSTI

Kontakty

Gift 3D, spol. s r.o.
A. Sochora 1338, 415 01 Teplice

IČO: 28690214
DIČ: CZ28690214

mobil: +420 603 842 006
E-mail: info@gift.cz

 

KONTAKTUJTE NÁS

Copyright © 2013 GIFT 3D, spol. s r.o.

Vytvořila společnost Pro-idea.cz

Obchodní podmínky