Online
a za rozumné
ceny

mob.: +420 603 842 006
info@gift.cz

Online katalogy

Online katalogy

Taková naše specialitka, online katalogy s možností přímého objednání a to včetně potisku.

Jedná se o elektronickou verzi katalogů, upravených pro prohlížení jak na PC, tak na tabletech a telefonech. Mimo klasické listování po stránkách či prohlížení v obsahu, je možné v detailu každého produktu ověřit skladovou dostupnost, aktuální cenu nebo právě probíhající akci.

Mimochodem celý náš web jsme optimalizovali i pro mobilní zařízení a aktuálně jsme jedním z mála dodavatelů reklamních dárků a reklamního textilu, kde si zvládnete zboží s tiskem objednat i přes mobil.

Proč zvolit právě nás?

Ke každé zakázce a zákazníkovi volíme - osobitý přístup.  Víme, že jedině - rozumná cenová politika, může být základem pro - dlouhodobou spolupráci, na kterou klademe důraz a jsme přesvědčeni, že poměr cena/kvalita/servis je u nás velmi vyvážený. V neposlední řadě, se považujeme za "trhu znalé" a věříme, že Vám dokážeme poradit při hledání vhodného řešení a to nejen pro reklamní předměty z katalogu, ale i pro výrobu dárků na míru, se kterou máme dlouholeté zkušenosti a především pak unikátní zakázkovou výrobu textilu - kde si dovolíme tvrdit, že "boříme omezení katalogového textilu".

Těšíme se na spolupráci s Vámi kolektiv společnosti.

VÍCE O SPOLEČNOSTI

Kontakty

Gift 3D, spol. s r.o.
A. Sochora 1338, 415 01 Teplice

IČO: 28690214
DIČ: CZ28690214

mobil: +420 603 842 006
E-mail: info@gift.cz

 

KONTAKTUJTE NÁS

Copyright © 2013 GIFT 3D, spol. s r.o.

Vytvořila společnost Pro-idea.cz

Obchodní podmínky