Online
a za rozumné
ceny

mob.: +420 603 842 006
info@gift.cz

O nás

Naše původně rodinná firma byla založena v roce 1995 s cílem stát se stabilním obchodním partnerem v oblasti reklamních předmětů.

Zpočátku jsme pracovali jako „pouhý“ zprostředkovatel obchodu, velice brzy jsme však pochopili, že naše cesta musí být jiná. V tomto období jsme začali vybavovat naši tiskovou dílnu a soustředili se na navázání přímých kontaktů s předními evropskými společnostmi z oboru 3D reklamy tak, abychom mohli garantovat termíny dodávek a kvalitu tiskových služeb. Stále častěji však přicházeli klienti se specifickými požadavky a rozhodnutí začít vyrábět na Dálném východě, tedy „na míru“, bylo nasnadě. Přes počáteční úskalí jsme se v průběhu několika let stali uznávaným dodavatelem reklamních dárků na míru.

Jako každá společnost jsme se i my několikrát zabývali myšlenkou, s čím novým bychom mohli přijít a překvapit naše klienty. Je to několik let zpátky, kdy jsme se rozhodli investovat do textilní výroby a následně předložit našim klientům „něco jiného“, čímž se stala výroba textilu na míru. Stručně se dá říci, že jsme schopni vyrobit libovolně barevné, materiálové a střihové kombinace textilu, vyrobit Vám vlastní unikátní kolekci, a to vše v řádu několika týdnů, ne měsíců!

Tolik ve stručnosti. Budeme potěšeni Vám o nás říct více na osobním setkání a jsme připraveni se o Vás „postarat“.

S přáním hezkých dní
kolektiv GIFT 3D, spol. s r.o.

Proč zvolit právě nás?

Ke každé zakázce a zákazníkovi volíme - osobitý přístup.  Víme, že jedině - rozumná cenová politika, může být základem pro - dlouhodobou spolupráci, na kterou klademe důraz a jsme přesvědčeni, že poměr cena/kvalita/servis je u nás velmi vyvážený. V neposlední řadě, se považujeme za "trhu znalé" a věříme, že Vám dokážeme poradit při hledání vhodného řešení a to nejen pro reklamní předměty z katalogu, ale i pro výrobu dárků na míru, se kterou máme dlouholeté zkušenosti a především pak unikátní zakázkovou výrobu textilu - kde si dovolíme tvrdit, že "boříme omezení katalogového textilu".

Těšíme se na spolupráci s Vámi kolektiv společnosti.

VÍCE O SPOLEČNOSTI

Kontakty

Gift 3D, spol. s r.o.
A. Sochora 1338, 415 01 Teplice

IČO: 28690214
DIČ: CZ28690214

mobil: +420 603 842 006
E-mail: info@gift.cz

 

KONTAKTUJTE NÁS

Copyright © 2013 GIFT 3D, spol. s r.o.

Vytvořila společnost Pro-idea.cz

Obchodní podmínky