Online
a za rozumné
ceny

mob.: +420 603 842 006
info@gift.cz

Zakázková výroba

Zakázková výroba

Ani sebevětší, sebeširší, sebeobsáhlejší nabídka, nepokryje všechny požadavky a přání našich klientů. Proto jsme připraveni pro Vás vyrobit reklamní dárky a textil na zakázku přesně dle požadavku.

Možnosti jsou v tomto případě skutečně rozsáhlé, nejen, že si bude moci zvolit vlastní barevné provedení, materiál, balení, ale je možné si vybrat i vlastní provedení střihu u textilních produktů – triček, batohů, tašek, čepic a dalších. Vyrobit klíčenky ve vlastním designu, USB ve tvaru Vašeho produktu, powerbanku „jakou svět neviděl“ nebo třeba nafukovací kluzák na sníh – i ten jsme vyráběli.

Nespornou výhodou zakázkové výroby jsou pak možnosti tisku, které nejsou u katalogových dárků možné, jako jsou například celoplošné potisky. V každém případě jsme zde pro Vás, abychom společně našli řešení, které nejlépe splní Vaše představy o provedení dárku, jeho ceně a termínu dodání.

Proč zvolit právě nás?

Ke každé zakázce a zákazníkovi volíme - osobitý přístup.  Víme, že jedině - rozumná cenová politika, může být základem pro - dlouhodobou spolupráci, na kterou klademe důraz a jsme přesvědčeni, že poměr cena/kvalita/servis je u nás velmi vyvážený. V neposlední řadě, se považujeme za "trhu znalé" a věříme, že Vám dokážeme poradit při hledání vhodného řešení a to nejen pro reklamní předměty z katalogu, ale i pro výrobu dárků na míru, se kterou máme dlouholeté zkušenosti a především pak unikátní zakázkovou výrobu textilu - kde si dovolíme tvrdit, že "boříme omezení katalogového textilu".

Těšíme se na spolupráci s Vámi kolektiv společnosti.

VÍCE O SPOLEČNOSTI

Kontakty

Gift 3D, spol. s r.o.
A. Sochora 1338, 415 01 Teplice

IČO: 28690214
DIČ: CZ28690214

mobil: +420 603 842 006
E-mail: info@gift.cz

 

KONTAKTUJTE NÁS

Copyright © 2013 GIFT 3D, spol. s r.o.

Vytvořila společnost Pro-idea.cz

Obchodní podmínky