Online
a za rozumné
ceny

mob.: +420 603 842 006
info@gift.cz

Zakázková výroba reklamních předmětů

Ať je již rozsáhlost katalogové nabídky sebevětší, není možné pokrýt všechna přání klientů. Je-li požadována pouze specifická barva, či změna materiálu, nebo máte představu o atypickém dárku vyrobeném jen pro Vás, jsme připraveni společně s Vámi najít optimální řešení.

Máme dlouholeté zkušenosti s výrobou na dálném východě. Známe úskalí spojená s tímto specifickým trhem. S našimi logistickými partnery dokážeme zvolit ideální způsob dopravy, či ji zkombinovat. Záleží jen na Vás, zdali hlavním kritériem pro výrobu bude cena, kvalita nebo termín dodání. Záleží jen na nás, abychom Vám předložili to nejlepší řešení.

Ne vždy bude výroba trvat týdny až měsíce, ale mějte prosím na paměti, že čím více času na výrobu bude, tím lepší výsledek můžeme očekávat.

Těšíme se na Vaše poptávky a specifické požadavky.

Zakázková výroba reklamního textilu

Významnou částí naší činnosti je výroba textilu na míru. A jak můžete vidět na přiloženém videu, možnosti jsou skutečně velké.


A jaké jsou tedy přednosti našeho „jiného textilu“:

  • lze vyrobit i malé série (řádově desítky kusů)
  • široká škála barev (2100 dle Pantone TPX)
  • rozmanitost materiálů a jejich úprav
  • nabídka doplňků
  • v podstatě libovolné střihy
  • tkané a tištěné labely - textil bude jen Váš, již žádné labely výrobců textilu, pouze Vaše reklama
  • atypické možnosti tisku, včetně tisku přes švy a celoplošných tisků
  • možnost lisování textilu
  • specifické balení

Ať již se jedná o reklamní textil či firemní oblečení, postaráme se o kompletní realizaci od návrhu po dodání. Vyberte si jeden z našich střihů, zašlete nám fotografii či vzorek Vašeho požadovaného textilu a zbytek nechte na nás. Je samozřejmě možné vyrobit předvýrobní vzorek. I v oblasti termínu dodání se snažíme maximálně vyjít klientům vstříc a většinu produktů jsme schopni vyrobit během 4-6 týdnů, ale prosím mějte na paměti, že se jedná o výrobu na zakázku, od utkání látky, její barvení a úpravy, přes střih, potisk, výrobu doplňků, šití až po finální kontrolu, žehlení a balení.

Nezapomeňte, že s námi si opravdu můžete „VYMÝŠLET“!

Ať již požadujete bližší informace, cenovou nabídku, grafický návrh či nezávaznou prezentaci, prosíme kontaktujte nás:

pevná linka: +420 417 532 970
mobil: +420 603 842 006
info@gift.cz

Proč zvolit právě nás?

Ke každé zakázce a zákazníkovi volíme - osobitý přístup.  Víme, že jedině - rozumná cenová politika, může být základem pro - dlouhodobou spolupráci, na kterou klademe důraz a jsme přesvědčeni, že poměr cena/kvalita/servis je u nás velmi vyvážený. V neposlední řadě, se považujeme za "trhu znalé" a věříme, že Vám dokážeme poradit při hledání vhodného řešení a to nejen pro reklamní předměty z katalogu, ale i pro výrobu dárků na míru, se kterou máme dlouholeté zkušenosti a především pak unikátní zakázkovou výrobu textilu - kde si dovolíme tvrdit, že "boříme omezení katalogového textilu".

Těšíme se na spolupráci s Vámi kolektiv společnosti.

VÍCE O SPOLEČNOSTI

Kontakty

Gift 3D, spol. s r.o.
A. Sochora 1338, 415 01 Teplice

IČO: 28690214
DIČ: CZ28690214

mobil: +420 603 842 006
E-mail: info@gift.cz

 

KONTAKTUJTE NÁS

Copyright © 2013 GIFT 3D, spol. s r.o.

Vytvořila společnost Pro-idea.cz

Obchodní podmínky