Online
a za rozumné
ceny

mob.: +420 603 842 006
info@gift.cz

3,2,1 ..... START !!!

25.02.2014

.. nový web, nový online katalog, nový shop, nové funkce ..
 Vaše reklamní předměty si nyní vyberete, rychle, pohodlně a online.

Máme za sebou několik týdnů práce a výsledek máte před sebou :-) .... Snažili jsme se vytvořit stránky moderní, přehledné, funkční a poskytnout Vám tak nástroj, který Vám usnadní výběr reklamích předmětů. Online katalog nyní obsahuje kompletní informace, fotografie produktů ve všech dostupných barvách, informace o skladové dostupnosti včetně možnosti objednat produkt a to včetně potisku. Vidíte tak nejen cenu předmětů, ale i kompletní cenu potisku, tiskových příprav, seřízení apod. - prostě kompletní cenu online. To vše v přehledném prostředí s možností komplexního vyhledávání. Aktuálně je v katalogu více jak 1.000 položek, tento počet nadále každým dnem poroste, tak aby nabídka bylo ucelená.

Věříme, že rozumná cenová politika, společně s přehledností celého webu, doplněná našimi službami bude dobrým základem pro dlouhodobou spolupráci. Budeme velmi rádi za Vaše názory či podněty, za které Vám předem děkuji.

Michal Švehla
za kolektiv GIFT 3D

Zpět na výpis novinek

Proč zvolit právě nás?

Ke každé zakázce a zákazníkovi volíme - osobitý přístup.  Víme, že jedině - rozumná cenová politika, může být základem pro - dlouhodobou spolupráci, na kterou klademe důraz a jsme přesvědčeni, že poměr cena/kvalita/servis je u nás velmi vyvážený. V neposlední řadě, se považujeme za "trhu znalé" a věříme, že Vám dokážeme poradit při hledání vhodného řešení a to nejen pro reklamní předměty z katalogu, ale i pro výrobu dárků na míru, se kterou máme dlouholeté zkušenosti a především pak unikátní zakázkovou výrobu textilu - kde si dovolíme tvrdit, že "boříme omezení katalogového textilu".

Těšíme se na spolupráci s Vámi kolektiv společnosti.

VÍCE O SPOLEČNOSTI

Kontakty

Gift 3D, spol. s r.o.
A. Sochora 1338, 415 01 Teplice

IČO: 28690214
DIČ: CZ28690214

mobil: +420 603 842 006
E-mail: info@gift.cz

 

KONTAKTUJTE NÁS

Copyright © 2013 GIFT 3D, spol. s r.o.

Vytvořila společnost Pro-idea.cz

Obchodní podmínky