Online
a za rozumné
ceny

mob.: +420 603 842 006
info@gift.cz

Snové psaní - kolekce Dream Pen

31.03.2021

Snové psaní - kolekce Dream Pen

Evropská kvalita kuličkových per za rozumné ceny - Dream Pen.

Nově jsme pro Vás do nabídky zařadili kompletní kolekci propisek evropského výrobce DreamPen. A nejen v e-shopu, ale rovnou i v online katalogu, kde is modely prohlédnete ještě snadněji.

O produkty evropských dodavatelů je stále vyšší zájem a my jsme rádi, že Vám můžeme vycházet vstříc. Po zařazení kolekce Ritter Pen - tedy osvědčené německé značky, jsme tu tentokráte se značkou Polskou. A Vy tak máte další možnost přejít z asijské produkce na výrobu ryze evropskou. Nechceme nijak snižovat produkty vyráběné v Asii, ale poslední dny a měsíce ukazují, že bychom měli umět znovu ocenit místní a tedy i evropskou produkci. A proč nezačít třeba u propisek :-) ....

Získáte evropský výrobek za přijatelnou cenu, velmi dobrou kvalitu materiálu, provedení celé propisky a také samozřejmě kvalitní náplň. Pomyslnou třešničkou na dortu ja pak možnost mixovat barvy dle libosti. Zelené tělo propisky a žlutý klip? Nebo žluté tělo a zelený klip, červené tělo a modrý klip a k tomu růžová špička .... Jak je libo. Navíc Vám můžeme nabídnout i atypické možnosti potisku, jako rotační tisk po obvodu propisky, digitální tisk na tělo i klip, tisk z fólie a řadu dalších.

Na závěr je potřeba zmínit ještě unikátní možnost výroby klipu ve vlastním designu. Pokud upotřebíte 3.000 kusů propisek, pak Vám rádi pomůžeme s návrhem řešení klipu na zakázku. A vy tak své kuličkové pero posunete na jinou úroveň propagace Vaší značky nebo produktu.

Možnosti jsou nezměrné:


V odkazech výše můžete přejít do eshopu nebo online katalogu a shlédnout celou nabídku propisek DreamPen.

Hezké dny přejí
Gifťáci


 

Zpět na výpis novinek

Proč zvolit právě nás?

Ke každé zakázce a zákazníkovi volíme - osobitý přístup.  Víme, že jedině - rozumná cenová politika, může být základem pro - dlouhodobou spolupráci, na kterou klademe důraz a jsme přesvědčeni, že poměr cena/kvalita/servis je u nás velmi vyvážený. V neposlední řadě, se považujeme za "trhu znalé" a věříme, že Vám dokážeme poradit při hledání vhodného řešení a to nejen pro reklamní předměty z katalogu, ale i pro výrobu dárků na míru, se kterou máme dlouholeté zkušenosti a především pak unikátní zakázkovou výrobu textilu - kde si dovolíme tvrdit, že "boříme omezení katalogového textilu".

Těšíme se na spolupráci s Vámi kolektiv společnosti.

VÍCE O SPOLEČNOSTI

Kontakty

Gift 3D, spol. s r.o.
A. Sochora 1338, 415 01 Teplice

IČO: 28690214
DIČ: CZ28690214

mobil: +420 603 842 006
E-mail: info@gift.cz

 

KONTAKTUJTE NÁS

Copyright © 2013 GIFT 3D, spol. s r.o.

Vytvořila společnost Pro-idea.cz

Obchodní podmínky