Online
a za rozumné
ceny

mob.: +420 603 842 006
info@gift.cz

Ritter Pen

09.04.2021

Ritter Pen

Značková kuličková pera Ritter Pen v naší nabídce.

Vycházíme vstříc těm zákazníkům, kteří hledají špičkovou kvalitu kuličkových per. Ritter Pen je osvědčený německý výrobce s tradicí.

Výrobky lze rozdělit na dvě skupiny - kolekce Ritter Pen Made in Germany vyráběná přímo v německém závodě a pak kolekce Ritter Global, vyráběná v Asii dle přísných standardů výrobce.

Made in Germany je kolekce nabízející jak základní modely tak modely vyšších řad, důraz je kladen na kvalitu, od výběru plastů té nejvyšší kvality, přes lisování, montáž a samozřejmě důslednou výstupní kontrolu. Proto si můžete být jisti, že propiska z této kolekce nezklame ani Vás ani Vaše zákazníky. Většina modelé je navíc k dispozici jak v neprůhledném tak luxusně vypadajícím transparentním provedení. Je zde, ale ještě jedna podstatná výhoda - Mix Match, modely je možné si libovolně barevně kombinovat, vyberte si tělo v jedné, klip v druhé a tlačítko ve třetí barvě - trikolóra není problém, mix růžové se zelenou, žlutá s hnědou, zelené s červenou - jak je libo. Pro Vaše vlastní barevný mix nás prosím kontaktujte.

Druhá kolekce Ritter Global zahrnuje modely s nižší cenou při zachování velmi dobré kvality. I zde je kladen důraz na kvalitu materiálů, provedení a jedinečného designu. Protože se jedná o již vyrobené a k potisku připravené propisky není zde možné nabídnout službu Mix Match.

U obou kolekcí Vám můžeme nabídnout atypické možnosti potisku jako je rotační potisk na tělo včetně potisku pod klip, digitální potisk  a samozřejmě tampónový tisk a laserové gravírování.

Chcete od nás tip na některé modely?
Z levnějších stojí modelů zkuste Flip Transparent, New Basic nebo Triger.
Ze střední třídy rozhodně evergreen celé kolekce Clear, Clear Frozen a Clear Transparent nebo kolekci Fresh v moderním designu.
Z top modelů pak jednoznačně modely Exos - propiska, která "strčí do kapsy" leckterou kovovou nebo modely řady Tri-Star.

Pokud by pro Vás bylo omezující minimální množství, které je nutné objednat, pak se prosím podívejte na naší kolekci reklamních propisek, kde je možné objednat jakékoli množství.

Zpět na výpis novinek

Proč zvolit právě nás?

Ke každé zakázce a zákazníkovi volíme - osobitý přístup.  Víme, že jedině - rozumná cenová politika, může být základem pro - dlouhodobou spolupráci, na kterou klademe důraz a jsme přesvědčeni, že poměr cena/kvalita/servis je u nás velmi vyvážený. V neposlední řadě, se považujeme za "trhu znalé" a věříme, že Vám dokážeme poradit při hledání vhodného řešení a to nejen pro reklamní předměty z katalogu, ale i pro výrobu dárků na míru, se kterou máme dlouholeté zkušenosti a především pak unikátní zakázkovou výrobu textilu - kde si dovolíme tvrdit, že "boříme omezení katalogového textilu".

Těšíme se na spolupráci s Vámi kolektiv společnosti.

VÍCE O SPOLEČNOSTI

Kontakty

Gift 3D, spol. s r.o.
A. Sochora 1338, 415 01 Teplice

IČO: 28690214
DIČ: CZ28690214

mobil: +420 603 842 006
E-mail: info@gift.cz

 

KONTAKTUJTE NÁS

Copyright © 2013 GIFT 3D, spol. s r.o.

Vytvořila společnost Pro-idea.cz

Obchodní podmínky