Online
a za rozumné
ceny

mob.: +420 603 842 006
info@gift.cz

Vzorník Pantone

Vzorník standardizovaných odstínů barev od společnosti Pantone. Standardně se používá jeho varianta "C" - coated - odstínů tištěných na lesklý papír. Nepostradatelný pomocník, který nám umožní specifikovat naši barvu napříč světadíly. Jednoduše proto, že stejný vzorník používáme my v Čechách, stejně jako například v Číně či Bangladéši při výrobe zakázek na míru. Například červená barva z našeho loga - 186C je tedy jasně definována, ať již bude zakázka tištěna kdekoli. Pro úplnost uvěďme, že vzorníků Pantone je celá řada, v naší praxi se mimo vzorníku "C" setkáte ještě se vzorníkem TPX, který obsahuje téměř 2.000 odstínů barev používaných při barvení látek.

Jeden malý tip. Víte, že u každé barvy ve vzorníku Pantone máte symbol, říkající jestli je možné barvu zobrazit v RGB či tisknout v režimu CMYK?

Datový zdroj 5

Proč zvolit právě nás?

Ke každé zakázce a zákazníkovi volíme - osobitý přístup.  Víme, že jedině - rozumná cenová politika, může být základem pro - dlouhodobou spolupráci, na kterou klademe důraz a jsme přesvědčeni, že poměr cena/kvalita/servis je u nás velmi vyvážený. V neposlední řadě, se považujeme za "trhu znalé" a věříme, že Vám dokážeme poradit při hledání vhodného řešení a to nejen pro reklamní předměty z katalogu, ale i pro výrobu dárků na míru, se kterou máme dlouholeté zkušenosti a především pak unikátní zakázkovou výrobu textilu - kde si dovolíme tvrdit, že "boříme omezení katalogového textilu".

Těšíme se na spolupráci s Vámi kolektiv společnosti.

VÍCE O SPOLEČNOSTI

Kontakty

Gift 3D, spol. s r.o.
A. Sochora 1338, 415 01 Teplice

IČO: 28690214
DIČ: CZ28690214

mobil: +420 603 842 006
E-mail: info@gift.cz

 

KONTAKTUJTE NÁS

Copyright © 2013 GIFT 3D, spol. s r.o.

Vytvořila společnost Pro-idea.cz

Obchodní podmínky