Online
a za rozumné
ceny

mob.: +420 603 842 006
info@gift.cz

Držíme slovo

23.03.2016

Před dvěma lety jsme zavedli akci pro naše zákazníky z řad neziskových a příspěvkových organizací s příslibem, že se jedná o akci stálou. Dnes po dvou letech si dovolujeme tento závazek připomenout jak Vám, našim stávajícím zákazníkům, tak i případným novým klietům z řad neziskových a příspěvkových organizací.

 

Víme, že právě pro Vás je důležitá „každá koruna“ a věříme, že naše rozumné ceny doplněné 15% slevou oceníte. Slevu si můžete aktivovat přímo v košíku a kalkulaci si tak vytvořit online.

 

Přejeme Vám krásné jarní dny
Michal Švehla

           
              

 

 

 

Zpět na výpis novinek

Proč zvolit právě nás?

Ke každé zakázce a zákazníkovi volíme - osobitý přístup.  Víme, že jedině - rozumná cenová politika, může být základem pro - dlouhodobou spolupráci, na kterou klademe důraz a jsme přesvědčeni, že poměr cena/kvalita/servis je u nás velmi vyvážený. V neposlední řadě, se považujeme za "trhu znalé" a věříme, že Vám dokážeme poradit při hledání vhodného řešení a to nejen pro reklamní předměty z katalogu, ale i pro výrobu dárků na míru, se kterou máme dlouholeté zkušenosti a především pak unikátní zakázkovou výrobu textilu - kde si dovolíme tvrdit, že "boříme omezení katalogového textilu".

Těšíme se na spolupráci s Vámi kolektiv společnosti.

VÍCE O SPOLEČNOSTI

Kontakty

Gift 3D, spol. s r.o.
A. Sochora 1338, 415 01 Teplice

IČO: 28690214
DIČ: CZ28690214

mobil: +420 603 842 006
E-mail: info@gift.cz

 

KONTAKTUJTE NÁS

Copyright © 2013 GIFT 3D, spol. s r.o.

Vytvořila společnost Pro-idea.cz

Obchodní podmínky