Online
a za rozumné
ceny

mob.: +420 603 842 006
info@gift.cz

Digitální UV tisk

23.01.2017

Digitální UV tisk

Digitální tisk na reklamní předměty.

Pojďte s námi objevit jeho svět, svět plných barev a jasných odstínů. Svět otevírající nové možnosti kreativity, svět umožňující i z jednoduchých dárků vytvořit neotřelé produkty. Svět nových možností digitálního tisku.

Naší nabídku předmětů vhodných pro digitální tisk neustále rozšiřujeme, naleznete ji jak v eshopu, tak v našem online katalogu.

Digitální tisk je možný jak na bílé, tak na barevné předměty, kde se nejprve tiskne podkladová bílá barva. Výsledek je v obou případech velmi dobrý. Má velmi dobrou odolnost a je možné jej u některých předmětů aplikovat celoplošně. Velkou výhodou je pak fakt, že pro cenu není rozhodující barevnost, ale velikost tisku a počet kusů. Příprava tisku je paušální bez ohledu na barevnost a plochu potisku. Prostě dobrá volba :-) ...

Neváhejte se na nás obrátit s Vašimi požadavky, vynasnažíme se najít to nejlepší možné řešení. V neposlední řadě pro Vás můžeme připravit i grafické návrhy potisku, zohledňující výhody technologie digitálního tisku.

K výše uvedenému přidejte třešničku v podobě 50-ti procentní slevy platné do konce ledna 2017 a myslím, že je o důvod více k radosti.

Za GIFT 3D, Michal Švehla
 

Zpět na výpis novinek

Proč zvolit právě nás?

Ke každé zakázce a zákazníkovi volíme - osobitý přístup.  Víme, že jedině - rozumná cenová politika, může být základem pro - dlouhodobou spolupráci, na kterou klademe důraz a jsme přesvědčeni, že poměr cena/kvalita/servis je u nás velmi vyvážený. V neposlední řadě, se považujeme za "trhu znalé" a věříme, že Vám dokážeme poradit při hledání vhodného řešení a to nejen pro reklamní předměty z katalogu, ale i pro výrobu dárků na míru, se kterou máme dlouholeté zkušenosti a především pak unikátní zakázkovou výrobu textilu - kde si dovolíme tvrdit, že "boříme omezení katalogového textilu".

Těšíme se na spolupráci s Vámi kolektiv společnosti.

VÍCE O SPOLEČNOSTI

Kontakty

Gift 3D, spol. s r.o.
A. Sochora 1338, 415 01 Teplice

IČO: 28690214
DIČ: CZ28690214

mobil: +420 603 842 006
E-mail: info@gift.cz

 

KONTAKTUJTE NÁS

Copyright © 2013 GIFT 3D, spol. s r.o.

Vytvořila společnost Pro-idea.cz

Obchodní podmínky